Veebimajutuse blogi

Pildikiirabi: kui on vaja fotot, aga mujalt ei leia

Kui lisad oma veebilehele materjali, siis eelista alati omatehtud, personaalseid fotosid oma ettevõttest, tootest või töötajatest. Kui aga midagi muud ei aita, võta mõni pildipanga foto. Kui aga pildipangast ei leia midagi sobivat, siis aitab just see lihtne veebiteenus ise sobiva pildi kokku panna.

Tahad pilti, kus oleks korraga peal mõtlik kontoritöötaja, robot ja taustal kontorikeskkond? Võimalik, et enamlevinud pildipankadest midagi sellist kohe ei leiagi. Mida siis teha?

Siis tuleb ise selline pilt kokku panna. Kui käepärast on kujundaja või disainer, siis teeb ta Photoshopiga vajaliku töö kümne minutiga ära.

Aga kui pole?

Sel juhul võta kasutusele veebileht Photo Creator. Tegemist on teenusega, mis aitab kokku miksida erinevatest pildipanga piltidest, mis on nende valikus, just sulle vajaliku foto. Eeliseks on see, et tulemus on unikaalne – teistel sellist pilti pole. Puuduseks aga nagu ikka see, et ka selline isetegevuslik pilt on fotopangalik ja mittepersonaalne. Või kui pingutada, siis võid muidugi saada kokku huvitavama kollaaži kui tavaliselt.

Tavalise “lameda pildi” saad alla laadida tasuta, kui aga tahad Photoshopi formaadis kihtide kaupa algmaterjali, siis tuleb liituda 20-dollarilise kuutasuga versiooniga.

Kuidas see käib?

Tegemist on väga lihtsa, kuid kiire kasutajaliidesega, mis sobibki just selliseks viimase hetke tulekahju kustutamiseks, kui on vaja kindlate asjadega pilti.

Mõtleme näiteks, kas meil oleks kuskilt võtta foto, kus on rohelusse uppuv kontor, kass ja koer. Viis minutit ja midagi sellist ongi olemas:

Nüüd, kui esimene kiire lahendus on leitud, võiks ikkagi võtta see aeg ja oma kontorist, inimestest ja toodetest unikaalsed pildid ära teha. Hiljem saab kiiruga otsitud fotopanga pildid alati asendada.

Kas on veel selliseid kohti?

Kindlasti on. Näiteks võid Pixel Mob-ist otsida korraga märksõnaga pilte kõikidest tasuta pildipankadest ja kohe alla laadida.

Kui tahad fotot õigesse suurusse lõigata näiteks Facebooki jaoks või oma video tunnuspildiks, saad seda teha Promo Image Resizeris.

Befunky aga aitab otse veebis teha näiteks lahedaid kollaaže Instagrami jaoks.

Artikkel ilmus algselt veebimajutuse blogis.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.