5 põhjust miks oma veebilehe haldus Zone’i üle tuua

Veebilehtede majutusteenuse pakkujaid leidub turul palju ja nende seast selle õige leidmine ei pruugi olla lihtne ülesanne. Zone’ist leiad lisaks veebimajutusele võimaluse domeene registreerida, pilve- ja privaatservereid hallata ning vajadusel ka erilahendusi luua.

Usaldusväärne ja töökindel

Zone on Eesti turul oma teenuseid pakkunud juba 1999. aastast ning selle aja jooksul õla alla pannud tuhandete ettevõtete Internetti jõudmise püüdlustele. 

Kiire veebimajutus on enamike kasutajate jaoks üks tähtsamaid faktoreid ning just sellepärast kasutatakse võimalikult kiire taktiga protsessoreid ja uuendatakse regulaarselt riistvaraparki. Lisaks jälgitakse regulaarselt veebirakenduste töökiirust serverites ja hoolitsetakse nende tõrgeteta toimimise eest. 

Tasuta abi veebi ja e-posti ületoomisel

Zone’i üheks eeliseks on pikaajalise kogemusega tehniline tugi, kus osatakse asjalikku nõu jagada nii lihtsate kui ka keeruliste teemade puhul. 

Kui soovid Zone’i eelistest osa saada, on võimalik soovi korral ka oma domeen sinna üle kolida. Selles osas aitab sind lihtne kolimisprotseduur ning võimalus klienditoe poole pöörduda, juhul kui mõni protseduuri osa arusaamatuks jääb.

Vajalikud teenused ühest kohast

Veebilehe loomine käib Zone’i kaudu lihtsalt – registreerid omale sobiva domeeni ning saad seda hallata eraldi Minu Zone’i keskkonna kaudu. Lisaks pakutakse juurde e-posti platvormi ZoneCloud koos 5 GB salvestusruumiga, mida saab vajadusel suurendada 50 ja 100 GB peale.

Soovi korral saad tavaliselt pilveserverilt edasi liikuda ka keerulisemate lahenduste peale, kus on võimalik ise kernelit hallata, või kasutusele võtta privaatserveri, kuhu on võimalik paigutada mitu virtuaalserverit.

Palju lisateenuseid

Lisaks juba mainitud e-posti teenusele saad mõne nupuvajutusega paigaldada oma kodulehe jaoks WordPressi, Joomla ja Prestshopi veebirakenduse või luua kodulehe Voogi teenuse kaudu. 

Otsingumootor Elastisearch võimaldab aga reaalajaga pea sama kiirelt analüüsida mitmesuguseid tekst-, arv- ja ruumiandmeid. Lisaks neile teenustele leiad Zone+ vahendusel veel terve rea kasulikke veebirakendusi, mis on kasutajale saadaval tasuta.

Igatpidi turvaline 

Turvalisus on oluline mitme külje pealt. Selleks, et pahalaste katseid sinu veebilehele kahju tegemisel vähendada, hoiab Zone kasutajate veebi, andmebaasi, nimeserverit ja e-posti lahus. Samuti hoolitsetakse selle eest, et serveritarkvara oleks alati värske ning turvaaugud saaksid võimalikult kiiresti parandatud.

Lisaks tehakse veebiserveritest ja andmebaasidest igal ööl varukoopiaid, mida säilitatakse 14 päeva. Nii saad alati tagasi minna töötava versiooni peale, kui kodulehega peaks mõni äpardus juhtuma.

Kõige selle kohta saad täpsemalt juurde lugeda Zone’i kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.