Zone'i blogi

Ära kuluta tulemusteta: kuidas Facebooki reklaamid enda jaoks tööle panna?

Õigesti sihitud reklaamidega võib tõesti selliste auditooriumiteni jõuda. Aga sel juhul tuleks juba kindlasti ka Eestist väljapoole reklaame sihtida.Foto: pildipank.

Iga sotsiaalmeedia platvorm võis esmapilgul, aastaid tagasi, tunduda toreda kohana, kus sugulastega kontakti hoida, sõpradega suhelda ja uusi tutvusi leida.

Praeguseks on aru saadud, et sotsiaalmeedia on turunduse jaoks üks olulisimaid kanaleid ning Facebook on vähemalt täna veebiturunduse maailmas üks olulisimaid kanaleid.

Kuid kuna midagi pole maailmas tasuta, ei levi ka Facebookis kellegi sõnum naljalt ilma rahata. Facebook Ads on platvormi tõenäoliselt suurim rahamasin, mida õigesti kasutades on võimalik oma sõnumitega jõuda kümnetes kordades suurema auditooriumini kui “orgaanilisel” teel.

Seda, kuidas Facebook Adsi õigesti kasutada – niisama raha võib sinna kallata ju igaüks – peavad seega teadma kõik turundusspetsialistid ja ettevõtjad, kes platvormil mingilgi määral reklaami teha soovivad. Õnneks on Zone Veebiakadeemias ka see teema mitme (seitsme!) episoodiga kaetud.

Loengutes tuleb juttu praktiliselt kõigest, mida üks internetiturundaja üldse Facebook Adsi kohta teadma peaks, alates sellest, millistele toodetele ja teenustele see sobib, ning lõpetades juba spetsiifilisemate soovituste ja nõuannetega parima võimaliku tulemuse saavutamiseks.

Loengutes jagavad tarkust kogenud turundusstrateeg Timo Porval digiagentuurist Lavii ja Reimo Ärm, kes on Eestis tõenäoliselt üks Facebooki turunduse suurimaid eksperte ja kelle päevase koolituse hinda ei ole Zone Veebiakadeemiaga võrreldes võimalik isegi protsentidesse panna.

Nimelt on kõik Zone Veebiakadeemia loengud huvilistele tasuta! Tuleb vaid registreerida ja videod käima klikkida ning tarkust hakkab peale voolama.

Vaata lähemalt siit!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.