Eriolukord on lõppenud. Sinu äri aga ei pea jääma eriolukorra eelsesse aega ning võib olla on aeg astuda samm e-äri suunas.
Olgu tegemist usaldusteenusega, mida oled harjunud osutama näost-näkku või kaupadega, mida oled müünud vaid vahendajate abil. On aeg muutusteks.
Advokaadibüroo TRINITI järgmisel veebiseminaril osaleb Zone Media väsimatu evangelist Peeter Marvet ja räägib, miks ja kuidas seda kõike teha turvaliselt ja hõlpsasti.
TRINITI advokaadid Karmen Turk, Maarja Pild ja Maarja Lehemets jagavad veebiseminaril nõu, mis on need olulised teadmised, mida peab arvestama e-äri alustamisel ja pidamisel.
Veebinaril osalemiseks REGISTREERU ning soovi korral esita esinejatele küsimusi. Veebiseminari kestvuseks on üks tund, osalemine on tasuta.