Zone'i blogi

Hea teada: millised on levinumad vead, mida tehakse müügitöös?

Et ettevõte oleks edukas ja kasumitteeniv, tuleb esmalt välja mõelda toode või teenus, millele oleks turul nõudlust, kuid pärast seda pead sa suutma selle ka maha müüa. Vahet pole, kui hea ka sinu äriidee ei oleks, kehva müügitöö tõttu ei pruugi see sulle lihtsalt kasumit tuua. 

Tõenäoliselt on igale müügiinimesele juba teada-tuntud, et toote või teenuse müümisel tuleb ise olla võimalikult aktiivne. Näiteks kui klient näitab kasvõi natukenegi huvi sinu poolt pakutava toote vastu, tuleb kohe ise aktiivselt uurida, mida tal täpselt vaja on ning mille jaoks tal seda vaja on. 

Milliste võtetega müüki lukustada? Kuidas efektiivse müügiprotsessiga konkurentidest eristuda? Kuidas müügiprotsesse optimeerida? Milliseid tegevusi on Sul võimalik oma äris rakendada, et kliendi ostuotsuse langetamist kiirendada?

Müügis toimuvatest peamistest vigadest arutlevad põhjalikumalt ja lähemalt Zone’i Veebiakadeemia “Müük” loengus Eestis kõrgelt hinnatud müügikonsultant Silver Rooger Dominate Salesist ning turundusekspert Timo Porval Lavii digiagentuurist.

Zone’i Veebiakadeemia loengutes räägitakse hulga erinevatest valdkondadest ja teemadest, alustades veebilehtedest ja sotsiaalmeediast ning lõpetades sisuturunduse ja e-kaubandusega. Kõik loenguid saab vaadata tasuta

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.