Kasulikud Chrome’i veebibrauseri laiendused, millega pilte ja videoid alla laadida

Chrome’i veebibrauser on üks maailma populaarsemaid, seepärast leiab sellele ka omajagu kasulikke laiendusi. Kui soov on veebist alla laadida pilte ja videoid, siis need lisad aitavad seda tööd hõlbustada.

Download All Images

Selle laiendusega saab alla laadida kõik veebilehel olevad pildid. Selle asemel et neid ühekaupa salvestada, koostatakse kasutajale allalaaditav zip-fail, kust saab sobivad pildid vajadusel välja valida.

Toetatud on erinevad pildiformaadid, alla laadimiseks saab määrata piltide miinimumsuuruse ja soovi korral muuta või lisada neile nimesid.

Save Page WE

Kui soovid terve veebilehe salvestada, siis Save Page WE laiendus ongi selleks mõeldud. Kogu lehe sisu salvestatakse HTML-failina ning seda on võimalik avada igas veebilehitsejas.

Kogu sisu kuvatakse originaalkujul, ilma et veebilehe elemendid salvestamise käigus kaduma läheks või asukohta muudaks.

GIF Saver

Gif-formaadis liikuvate piltide salvestamisel tuleb tihti ette ootamatusi ning õiges formaadis salvestamine ei pruugi õnnestuda. Appi tuleb laiendus GIF Saver, mis teeb töö ära tõhusalt ja kiirelt.

Selle lisa abil saad gif-failid alati õiges formaadis salvestada ning allalaadimine käib kõigest klikiga.

Twitter Video Downloader

Kui oled keskmisest tihedam Twitteri (nüüdsest X) platvormi kasutaja ja soovid sealt videoid alla laadida, siis see laiendus on sulle. Chrome’ile lisades tekitab see X platvormile videote juurde eraldi allalaadimise nupu, millega videod oma arvutisse saada.

Tähele tasub panna, et laienduse töös võib peale Chrome’i viimast uuendust esineda häireid. Arendaja on asjast teadlik ning tegeleb toimiva versiooni välja toomisega.

Screen Recorder & Editor

Screen Recorder & Editor laiendus aitab salvestada lahtioleva veebilehe akna sisu, arvuti avakuva või veebikaamera pilti. Samuti lisab see võimaluse salvestatud materjali hiljem muuta ja töödelda.

Laienduse kasutamine käib mugavalt ega nõua eraldi konto loomist, video salvestatakse Full HD resolutsioonis. Salvestatud videot on võimalik lühemateks lõikudeks lõigata ja erinevaid lõike omavahel kokku panna. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.