Zone'i blogi

Milline domeen oma veebisaidi jaoks valida?

Foto: Shutterstock.

Domeenimed võivad vahel veebilehekülgedele korralikult tuule tiibadesse puhuda, eriti kui tegu on kavalalt läbimõeldud tähtede kombinatsiooni või mõttega.

Kui külastajatele on tarvis jätta usaldusväärne ning professionaalne mulje, tasub kindlasti eelistada hea mainega tippdomeene. Lisaks meie enda .EE domeenile on väga hea ka .EU, mis lisaks eelmainitud omadustele on tuntud ka Euroopa Liitu ühtseks digitaalseks turuks liitva domeenina.

See ei tähenda muidugi, et tegu oleks kallihinnalise lahendusega. Zone.ee pakub kuni järgmise kolmapäevani võimalust tellida .EU domeen (soovi korral ka .ею) kümneks aastaks vaid 12 euro eest. Registreerida kasutusõigusele saab kuni 30. septembri hilisõhtuni.

Ühtlasi saab sellega täiendada olemasolevat .EE domeeni ning seda võivad registreerida kõik Euroopa Liidus, Islandil, Liechtensteinis või Norras alaliselt asuvad või seal juriidilist aadressi omavad ettevõtted, üksikisikud ja organisatsioonid. Täpsemate registreerimistingimustega saab tutvuda siin.

Juurde saab haarata ka Pakett I Virtuaalserveri koos kõigi mahtude ja lisavõimalustega, kusjuures esimesel aastal on hind poole odavam.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.