Zone'i blogi

Kuidas mängib SEO rolli veebipoe edukuse tõstmisel?

seo_optimeerimine.jpg

Internetti kolinud kaubandus ning e-poodide võidukäik on tänaseks muutnud harilikuks ning igati mõistetavaks nähtuseks. Kodus diivanilt omale rõivaid tellida on ju oluliselt mugavam, kui keset pandeemiat minna ja kauplustes seigelda.

Ent just nagu füüsilise poe puhul, on selle edukuse üheks võtmeelemendiks enda oskuslik turundamine ning üleüldine väljapaistmine. Kui tavalise kaupluse puhul näed sa näiteks vaeva efektse välisdisaini või välireklaamiga, siis kuidas on lood veebipoega?

Paljud kogenud e-kauplejad vastavad selle peale, et veebipoe populaarsusele aitab korraliku hoo sisse puhuda SEO ehk otsingumootori optimeerimine. See soodustab veebipoe leidmist ning toob leheküljele juurde ka rohkelt liiklust.

Zone.ee veebiakadeemia loengutes räägitaksegi lähemalt, millele pöörata tähelepanu e-poe arendamisel, kuidas panna see teistest eristuma ning kuidas poodi ise müüa. Tugevalt võetakse ette ka SEO ning teised turundusmeetmed. Rääkijaks on ei keegi muu kui Teet Torim.

Teet Torim on üks Boost Yourselfi kaasasutajatest ning turunduskoolitaja ettevõttes Nullist. Tema igapäevatööks ongi kasvatada Boost Yourselfi äri Eestis ning viia seda ka maailma peale laia. Kogemusi jagub tal veebikaubanduse vallas küllaga.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, on Zone.ee loonud 109 videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.