Zone'i blogi

Kuidas veebilehe disainiga kustumatu mulje jätta?

Sõltumata oma veebilehe funktsioonist tuleb selle loomisel alati hüpata külastaja või kliendi kingadesse ning vaadelda seda läbi tema silmade.

Hästiehitatud asjaliku kasutajaliidese ning korraliku disainiga veebileht hoiab külastajat leheküljel kauem ning jätab pärast sisse ka parema kogemuse.

Millist sisendit veebilehe tellija saab disanerile alla ning kuidas valida parim võimalik tüpograafia, fotomaterjal ning logod, räägib Zone.ee Veebiakadeemias lähemalt Riho Muuga. Muuga on 15 aastase kogemusega UX/UI disainer. Igapäevaselt tegeleb ta erinevate veebide, platvormide ning äppidega.

Ta kaardistab, prototüübib ja visualiseerib innovatiivseid lahendusi, mis on äriliselt toimivad ning kasutajale mugavad opereerimiseks. Tema spetsiifikasse kuulub ka prinditööd ja vähesemal määral bränding. Peab oluliseks lihtsaid lahendusi, mis on kasutajale mugavad ning ärile kasulikud.

Ühtlasi aitab ta lahti seletada, et millega arvestada veebilehele fontide ja värvide valimisel ning kuidas ehitada töötavat maandumislehte.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, on Zone.ee loonud 109 videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Kõik loengud ja liitumine ehk kogu Veebiakadeemia on kõikidele huvilistele tasuta!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.