Zone'i blogi

Kuidas videote tarbimine lähitulevikus muutub ning mida tahab selle tarbija tegelikult?

Kas teadsite, et ühes päevas vaadatakse YouTubes enam kui 1 miljardi tunni jagu videosid? Või et Google uuringute alusel vaataks 6 inimest 10-st pigem internetivideosid kui televisiooni?

Internet on meeletu turg. Inimeste huvide nimistu on lõputu ning videot on võimalik toota peaaegu igale maitsele. Jagamisvõimalusi on samuti meeletult ning lisaks teada-tuntud YouTube’le, saab oma publikut suurendada läbi Facebooki, Instagrami, Twitteri ning LinkedIni. Nüüd on sinna lisandunud ka TikTok.

Seega ei ole video enam pelgalt vaid paariminutiline 16:9 resolutsioonis nähtus, mis vaatajat kõnetama peaks. Tarbija soovib infot aina kiiremini ning mugavamal moel, seda tõestab ka näiteks levinud story-formaat.

Kas videol nagu me teame seda praegu, on üldse tulevikku? Või kas tarbijaeelistused muundavad selle olemuse lähitulevikus tundmatuseni ära?

Zone.ee Veebiakadeemias räägib sellest täpsemalt vilunud videoekspert Ahti Kaskpeit.

Ahti kogemus meediamaastikul ja sisuloomes on juba 20 aastat pikk. Ta on audiovisuaalse meedia entusiast, aga tunneb huvi ka suure pildi ja selle vastu, kuidas turundus igast küljest ettevõtte edule kaasa võiks aidata.

Ahti peamine eesmärk igal sammul oma karjääris on olnud maksimaalse väärtuse loomine klientidele.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, on Zone.ee loonud 109 videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Teemad katavad nii e-kaubanduse, turvalisuse, brändingu, SEO, sotsiaalmeediaturunduse kui ka paljude muude tähtsate elementidega seonduvat.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.