Zone'i blogi

Kust leida tasuta koolitusi sisuturunduse valdkonna kohta?

Kas sisuturundus on sinu jaoks üks neid asju, millest kõik räägivad, aga millest keegi justkui tegelikult aru ei saa? Ära muretse, sa ei ole ainus.

Täna puutub valdav enamik ettevõtteid, kes enda tegevust reklaamivad, suuremal või väiksemal määral sisuturundusega kokku. Sisuturundust teha võib sisuliselt igaüks, aga kui plaanis on selle kaudu ka midagi saavutada, tuleks kõigepealt endale teatud tõed selgeks teha.

Zone.ee Veebiakadeemias on sisuturunduse strateegiatele ja taktikatele pühendatud kolm osa, kus käiakse läbi teekond strateegiast müügini, selgitatakse levinud probleeme ja avatakse muuhulgas inimeste otsingusõnade tagamaid.

Sest teatavasti ei piirdu hea sisuturundus ainult mõne tuntud suunamudija palkamisega ja talle oma toodete jagamise või mõne blogipostituse kirjutamisega.

Zone’i Veebiakadeemias jagab täiesti tasuta oma teadmisi ja kogemusi digiturundaja ja koolitaja Timo Porval, kes koolitab inimesi ja ettevõtteid ka läbi digiagentuuri Lavii.

Zone.ee 109 videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia on abiks igale ettevõtjale, kes soovib internetis midagigi korda saata.

Teemad katavad nii e-kaubanduse, turvalisuse, brändingu, SEO, sotsiaalmeediaturunduse kui ka paljude muude tähtsate elementidega seonduva. Videod on tasuta ning need kestavad kokku täpselt 24 tundi, lisaks boonus-track’id, millest on äri edendamisel kindlasti abi.

Vaata lähemalt (ja veel kord, täitsa tasuta!) siit — www.zone.ee/akadeemia/videoloengud/

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.