Milline meiliturunduse platvorm sobib just sulle?

Ettevõte turundusstrateegia üheks osaks võiks kindlasti olla ka meiliturundus. Selle abil saab klientidega ühendust hoida, tulevikuplaanidest ülevaate anda ning oma tegemistega huvilisi kursis hoida. E-maili virr-varri haldamiseks on abimehi palju, aga mille järgi endale sobiv valida?

MailChimp

Üks populaarsemaid ja enim tuntust kogunud omasuguste seas on MailChimp. Siit leiad lihtsa ja kasutajasõbraliku keskkonna, mis pakub intuitiivseid lahendusi ja mis kiiresti harjumuspäraseks muutub.

Alustavale ettevõttele kindlasti hea valik, sest pakub mõistlikku tasusüsteemi vastavalt valitud funktsioonidele. Sobib hästi e-kaubandusega tegelevatele ettevõtetele ning boonusena võimaldab hallata ka lihtsamaid sotsiaalmeedia kampaaniaid.

Smaily

Selle platvormi trumbiks on kasutajasõbralik keskkond, mis sobib nii algajale kui ka professionaalile. Lisaks on tegu kodumaise süsteemiga, mis tähendab, et kogu sisu saab kasutada eesti keeles.

Klassikalisele meiliturundusele lisaks pakutakse erinevaid kirjapõhjasid, maandumislehtede loomist ning automatiseeritud protsesse, mis suurte andmehulkade haldust lihtsustada aitavad.

Sender

Parim valik neile, kes eelistavad kvantiteeti ja soovivad võimalikult suure kasutajaskonnani jõuda väheste kuludega. Senderi tasuta versioonis on oluliselt suurem kuine maht kui teistel platvormidel, lisaks on valikus ka suur hulk erinevaid kirjamalle.

Loops

Loops on väga tugevalt keskendunud automatiseeritud funktsioonidele ning pea kogu sisu sellele üles ehitanud. Siin saad luua süsteeme, mis klientidele meeldetuletusi saadavad, liituma kutsuvad ja uusi kliente tervitavad.

Väga palju funktsioone on saadaval juba tasuta versioonis, kuid miinusena pakub platvorm väga vähesel hulgal eelseadistatud kirjapõhjasid.

MailerLite

MailerLite paistab silma oma lihtsusega ning on sobiv kandidaat alustavale turundajale. Kasutajasõbralik platvorm aitab kiirelt ja väikese vaevaga meelepärase sisu luua. MailerLite ei paku klassikalisi eelseadistatud e-kirja põhjasid, vaid laseb need ise kokku panna erinevatest plokkidest.

Tasuta versioonis saab kasutada ka automatiseerituid funktsioone, mis omakorda protsessi lihtsustavad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.