Zone'i blogi

Õpi parimatelt: kuidas LinkedInis ettevõtjana navigeerida ja õigeid töötajaid leida?

LinkedInis vähe kogenum kasutaja juba teab, et tegelikult piisab ainult ühes seadmes sisse logimisest.Foto: ilmselgelt pildipank.

LinkedIni turundusest ja värbamisest peaks tänaseks olema kuulnud mitte ainult iga endast lugupidav ettevõte, vaid ka iga endast lugupidav töötaja. Julgemad väljaütlejad on isegi teatanud, et LinkedIn ongi värbamise põhiplatvorm ja kes seal pole, on lihtsalt out.

Olgu selle mastaabiga ühte või teistpidi, selge on see, et LinkedIni nutikalt kasutamise oskus ühelgi ettevõtjal ega ka tööotsijal mööda külgi maha ei jookse. Kui oled selle tõdemusega nõus, siis tasub vaadata Zone.ee lehekülje poole.

Nimelt on Zone Veebiakadeemias LinkedInile pühendatud päris mitu episoodi, millest kaks keskenduvadki täpsemalt sellele, kuidas seal keskkonnas värbamine käib.

Kompaktseid videoloenguid annavad Eestis oma ala spetsialistid Timo Porval (Digiagentuur Lavii) ja Helen Pärli (B2BGrowth.eu). Lähemalt saad nende kahe eksperdi kohta lugeda siit.

Juttu tuleb nii spetsiifilisematest tööriistadest ja vahenditest, kuidas LinkedInis õigesti ja täpselt otsida ning teiste seast välja paista, kui ka sellest, milliseid töötajaid on üldse portaali kaudu võimalik leida ning kes firmas kogu LinkedIni majandusega tegeleb.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, on Zone.ee loonud 109 videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Ja kas mainisime, et kõik loengud ja liitumine ehk kogu Veebiakadeemia on kõigile tasuta?

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.