Pane tehisintellekt oma veebilehe heaks tööle nende tööriistadega

Ise veebilehe ülesehitamisel käed külge lüüa on alati tore, sest lõpptulemuse nägemine pakub suurt meelerahu. Tihti pole aga kõige jaoks piisavalt aega, tahtmist või teadmisi ja sellisel juhul on mõistlik kaaluda tehisintellekti abi. Siit nimekirjast leiad mõned tööriistad, mis aitavad elu lihtsamaks teha, kui veebilehte ehitad või uusi funktsiooni plaanid lisada.

Grammarly

Kui on tarvis kirjutada tekste inglise keeles, kuid oma kirjaoskuses ei ole 100 protsenti kindel, siis aitab hädast välja Grammarly. See veebirakendus kontrollib õigekirja reaalajas ning aitab tekste vormistada vastavalt sinu kirjastiilile, et säilitada soovi korral selle eripära.

Grammarly suureks plussiks on võimalus seda kasutada nii arvutis kui ka telefonis rakendusena. Lisaks saab selle alla laadida ka oma veebibrauseri laiendusena.

Looka

Kui on soov teistest eristuda ning paremini klientidele meelde jääda, siis unikaalse brändi loomisel tuleb appi Looka. Kõigest mõne sammuga genereerib see tööriist vastavalt etteantud parameetritele sulle sobiva logo.

Vaja on sisestada oma ettevõtte nimi, paika panna värvivalik ja sobiv stiil ning valida tehisintellekti poolt loodud variant. Lisaks saad määrata logo stiili, et see paremini sinu visiooni edasi annaks.

DreamStudio

Nagu vana tõde ütleb, siis pilt räägib rohkem kui tuhat sõna. Kui sul aga joonistusoskus puudub või täpne ettekujutus pildist endast, saab seda paluda teha tehisintellektil.

Täpselt sellist võimalust pakub DreamStudio. Pildigeneraatorile saab ette anda väga täpse lähteülesande, valida sobiv stiil ning lõpptulemuse vormistada.

Taolisi tehisintellektil põhinevaid generaatoreid on teisigi, kuid DreamStudio teeb eriliseks see, et tegu on vabavaraga. Soovi korral saad selle alla laadida ning vastavalt oma soovile tehisaju treenida. Küll aga tuleb arvestada, et peale tasuta prooviperioodi peab selle kasutamise eest ka maksma.

Surfer SEO

Lisaks välimusele ja sisule peab hea veebilehe loomiseks rõhku panema ka tehnilisele poolele. Selleks, et suuremat nähtavust saavutada, aitab Surfer SEO kodulehe teksti paremini optimeerida.

Surfer SEO oskab üksikasjalikult lehe teksti analüüsida ning läbi selle parandada ka nähtavust otsingumootorites. Tööriistaga saab tagasisidet väga paljude visuaalsete näidikute abil, mis annab hea ülevaate veebilehe heaolust ning aitab kergemini leida kohti, kus oleks tarvis parandusi teha.

Kõigist neist tööriistadest pole muidugi suurt kasu, kui kodulehe domeen pole veel registreeritud ja selle hoiustamiseks serverit leitud. Siin tuleb appi Zone, kes aitab kõik vajaliku eeltöö kodulehe üles seadmiseks ära teha.  

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.