Zone'i blogi

Shutterstock oskab sulle nüüd ise soovitada, millist pilti WordPressi artikli juurde panna

Foto:Shutterstock.

WordPressi kasutajatel on sageli kombeks oma sisu illustreerida läbi mitmetest pilvepankadest saadavate stock-piltidega. Tavaliselt nõuab see aga pilvepanga leheküljele minemist ning sealt allalaadimise järel pildi WordPressi meediateeki lohistamist.

Pildipankade üks lipulaevu Shutterstock on selle protsessi nüüdsest oluliselt lihtsamaks teinud. Ettevõte lõi nimelt plugina, mis lubab WordPressi kasutajatel sisuplatvormi siseselt saavutada ligipääs enam kui 350 miljonile pildile.

Aja kokkuhoid on seetõttu suur, ent boonused ei piirdu sellega. Plugin koosneb ka Smart Image Recommendations süsteemist, mis soovitab kasutajatele analüüsitud sõnade põhjal automaatselt asjakohaseid pilte.

Uue meetodi läbi soovib Shutterstock aidata WordPressi kasutajatel suurendada produktiivsust. Nii ei pea enam aega kulutama sobivate piltide otsimisele ning pildipankade sirvimisele.

Kui WordPressi kasutaja on uue plugina alla laadinud. saavad nad ligi ka oma Shutterstocki litsentsile. Pluginat saab alla laadida siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.