Zone'i blogi

Sisene Zone.ee veebiakadeemias e-kaubanduse põnevasse maailma

Foto:Shutterstock.

Veebipoodnikud on tänases kaubandusmaailmas kõrgelt hinnatud ning oma logistikat, müüki ja kauba turundamist õigesti rakendades on kasum kerge tulema.

E-kaubandus on juba nähtuse algusaegadest saati Eestis kiirelt arenenud, mispärast ümbritseb seda ka hulk kohalikke kogenud ja oma alal tugevaid eksperte.

Zone.ee veebiakadeemia loengutes räägitaksegi lähemalt, millele pöörata tähelepanu e-poe arendamisel, kuidas panna see teistest eristuma ning kuidas poodi ise müüa.

Tähtsad on ka poe leidmist soodustavad faktorid (SEO, Google) ning turu tundmine. E-kaubandusest ning kõigest sellega seonduvast räägib veebiakadeemias Teet Torim.

Teet Torim on üks Boost Yourselfi kaasasutajatest ning turunduskoolitaja ettevõttes Nullist. Tema igapäevatöö on kasvatada Boost Yourselfi äri Eestis ning viia seda ka maailma peale laiali. Peamised turunduskanalid oma e-poe kasvatamisel on Facebook, Instagram, Google’i otsing, e-postiturundus — kanalid, mida iga e-pood klientide leidmiseks vajab. Müügitunnelid, lojaalsete klientide kasvatamine ja uute otsimine on tema äri igapäevane osa.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, on Zone.ee loonud 109 videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Teemad katavad nii e-kaubanduse, turvalisuse, brändingu, SEO, sotsiaalmeediaturunduse kui ka paljude muude tähtsate elementidega seonduva.

Videod on tasuta ning need kestavad kokku täpselt 24 tundi, lisaks boonus-track’id, millest leiab oma äri edendamiseks kindlasti abi.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.