Zone'i blogi

Video on hea viis turundamiseks: kuidas seda õigesti teha?

Foto: Shutterstock.

Video kui mõiste ei vaja ilmselt selgitamist, sest me näeme seda paljudel platvormidel täiesti argipäevaselt. Erinevalt video vaatamisest nõuab selle loomine kordades rohkem aega, vaeva ja muidugi ka oskusi. Seda kõike tõhusalt tehes ja videoid turunduses hästi kasutades võib oma ärile palju kasu tuua.

Hea video loomiseks läheb vaja sobivat tehnikat, eelkõige just kvaliteetset kaamerat. Oluline roll on ka arvutil, millega filmitud materjal kokku monteerida. Kuidas seda teha ja milliste programmide ning tehnikaga?

Sellest kõigest oskab rääkida kogenud videoekspert Ahti Kaskpeit.

Ahti kogemus meediamaastikul ja sisuloomes on juba 20 aastat pikk. Ta on audiovisuaalse meedia entusiast, aga tunneb huvi ka suure pildi ja selle vastu, kuidas turundus igast küljest ettevõtte edule kaasa võiks aidata.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, on Zone.ee loonud 109 videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone’i Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Zone’i Veebiakadeemias tuleb juttu nii e-kaubanduse, turvalisuse, brändingu, SEO, sotsiaalmeediaturunduse kui ka paljudel muudel põnevatel teemadel.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.