Zone'i blogi

Video on võimas turundusrelv: kuidas seda osavalt tegema õppida?

Foto:Shutterstock.

Video kui mõiste ei vaja ilmselt selgitamist, kuna videod saadavad meid paljudel platvormidel täiesti argipäevaselt.

Erinevalt video vaatamisest nõuab video loomine rohkem aega, vaeva ja oskusi. Seda kõike tõhusalt tehes ja videoid turunduses hästi kasutades võib oma ärile palju kasu tuua.

Hea video loomiseks läheb vaja sobivat tehnikat, eelkõige piisavalt kvaliteetset kaamerat ning seejärel arvutit, millega ülesfilmitud materjal kokku monteerida. Kuidas seda teha ja milliste programmide ning tehnikaga, sellest kõigest teab rääkida vilunud videoekspert Ahti Kaskpeit.

Ahti kogemus meediamaastikul ja sisuloomes on juba 20 aastat pikk. Ta on audiovisuaalse meedia entusiast, aga tunneb huvi ka suure pildi ja selle vastu, kuidas turundus igast küljest ettevõtte edule kaasa võiks aidata.

Ahti peamine eesmärk igal sammul oma karjääris on olnud maksimaalse väärtuse loomine klientidele.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, on Zone.ee loonud 109 videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Teemad katavad nii e-kaubanduse, turvalisuse, brändingu, SEO, sotsiaalmeediaturunduse kui ka paljude muude tähtsate elementidega seonduvat.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.