Zone'i blogi

WordPressi haldajad saavad alates märtsist valida uute värvideskeemide vahel

Foto: Shutterstock.

WordPressi sisuhaldusplatvorm andis hiljuti teada, et peatselt saabuva WordPress 5.7 versiooni kasutajad saavad võimaluse mängida hoopis teistsuguse admini-värvipaletiga, vahendab SearchEngineJournal.

Eelmainitud kõige uuem WordPressi versioon lastakse maailma peale valla 9. märtsil ning admini värvipaleti rikastamine kuulub uuenduse kõige märkimisväärsemate osade juurde.

Värvipaletti pole uuendatud ammusest ajast, praegu koosneb see vaid 199 kindlast värvist. Uuenduse abil saab vanu ja uusi värve keerata aga kõikjal, kui tegutsetakse läbi adminipaneeli.

Uuenduse põhjuseks oli laialdaselt WordPressi arendajate soov lihtsustada haldajate jaoks värvivalikut ning muuta adminipaneeli veelgi ligipääsetavamaks ning mugavamaks.

Lisaks pakutakse ka kõrgemat kontrasti heledate ja tumedate värvide vahel, mis peaks värvipimeduse all kannatavatele inimeste jaoks olukorda lihtsustama.

Värvid on erksamad ja põnevamad, ent nende arv väheneb 199 pealt 99-le. Seega võibki WordPressi kasutaja järsku avastada, et adminipaneeli kasutamine on järsku kergemaks muutunud. Põhjus ei peitu ei mujal kui uutes värvides.

Kuigi värvid on juba paigas, siis on enne uuendust WordPressil vaja veel paika panna loogiline värvinimetuse-skeem ning CSS-i atribuudid.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.