Zone'i blogi

Zone.ee: kuidas teha turundust läbi e-kirjade?

Foto:Shutterstock.

Meili teel suhtlemine on kõikidele täiesti harjumuspärane asi ning lahutamatu osa igapäevasest rutiinist. Mugava platvormi all on peidus aga hoopis enamat – nimelt on võimalik e-posti kasutada äärmiselt efektiivse turundusrelvana.

Zone.ee Veebiakadeemias õpetab e-posti saladusi hõlpsalt käsitlema Erkki Markus, kes on eelkõige tuntud oma uudiskirjade saatmise platvormi Smaily tõttu.

Markus on Smaily asutaja ja n.ö toote omanik ehk arenduspealik, kes vastutab selle eest, et kliendi soovid jõuaksid arendusse ja vastupidi – uued ideed ja võimalused saab klient mugavalt kasutusele võtta.

Uudiskiri on üks kasulikumaid turunduskanaleid ning Markuse kogemuste ja õpetustega on võimalik õige sihtimisega tulemusi mitmekordselt kasvatada.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, lõi Zone.ee 109-st videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Teemad katavad nii e-kaubanduse, turvalisuse, brändingu, SEO, sotsiaalmeediaturunduse ning ka paljude muude tähtsate elementidega seonduvat.

Märksõnad: , , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.