Zone'i blogi

Zone.ee tasuta videoloengud: kuidas luua brändi häält?

Foto:Shutterstock.

Brändi hääl jääb klientides kõlama, mispärast tuleb eduka ettevõtte loomisel selle kuvandisse samapalju kui muudesse valdkondadesse. Kuidas käsitleda brändi tervikuna ning kuidas seda lahti mõtestada?

Kuidas panna paika kindlaid eesmärke ning kuidas neid saavutada? Millised on kõige paremad eduka brändingu näited nii Eestis kui ka välismaal? Nendele küsimustele aitab vastuse leida ei keegi muu kui Evelin Org.

Evelin Org on viimased viisteist aastat tegelenud suuremates ja väiksemates, kodumaistes ja rahvusvahelistes ettevõtetes müügi, turunduse, brändingu ja erinevate meeskondade juhtimisega.

Tema viimaseks töökohaks oli Sokos Hotels Tallinna müügi- ja turundusdirektor. Varsti pea kaks aastat tagasi otsustas ta loobuda palgatööst ja hakata ettevõtjaks. Esimese aastaga on ta loonud kaks ettevõtet.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, lõi Zone.ee 109-st videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Teemad katavad nii e-kaubanduse, turvalisuse, brändingu, SEO, sotsiaalmeediaturunduse ning ka paljude muude tähtsate elementidega seonduvat.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.