Zone'i blogi

Zone õpetab: kuidas müügi tegemises must vöö saavutada?

Kas sinu firma suudab inimesi sedasi ostma panna?Foto: Shutterstock.

Müük on igasuguses ettevõtluses kriitilise tähtsusega element ning selles oskuses musta vöö saavutamine on väga suure väärtusega tugevus. Kuidas müük aga tegelikult töötab ning kuidas seda efektiivselt teha?

Silver Rooger ning Timo Porval toovad Zone.ee videoloengute sarjas vaatajateni müügimaailma telgitagused, nipid ning tehnikad, mille alusel oma oskusi lihvida ning ettevõtete produktiivsust ja suhtumist lihvida.

Müügiteemat lahkav loengusari koosneb viiest osast ning annab vaatajale kätte antud valdkonna tõelise raudvara.

Timo Porval on Eesti üks suurimaid ja kogenumaid internetiturunduse entusiaste, kellel on kombeks analüüsida laiemat pilti ning leida pidevalt vahendeid ja võimalusi klientidele suurima tulu toomiseks.

Põhiliselt keskendub ta digiturunduse strateegiatele, veebilehtede tulemuslikkuse parandamisele, koolitustele ning müügimudelite leidmisele.

Silver Rooger on aga üks Eesti tuntumaid ning hinnatumaid müügile keskenduvaid konsultante ja koolitajaid. Ühtlasi on ta ettevõtte Dominate Sales tegevjuht, aidates erinevatel firmadel müüki ja tulusid kasvatada sõltumata nende valdkonnast. Tehakse seda, mis kliendile parajasti päriselt vaja on, et tulemused kasvaksid ning seda lühima arvu sammudega.

Kaasates üle Eesti 19 oma valdkonna spetsialisti, lõi Zone.ee 109-st videoloengust koosneva praktiliste teadmiste ja tööriistade varamu nimega Zone Veebiakadeemia, mis on abiks igale ettevõtjale internetis sammude seadmiseks.

Teemad katavad nii e-kaubanduse, turvalisuse, brändingu, SEO, sotsiaalmeediaturunduse ning ka paljude muude tähtsate elementidega seonduvat. Videod on tasuta ning neid on kokku täpselt 24 tundi, ühtlasi lisanduvad juurde ka boonus-trackid, millest on äride edendamisel kindlasti abi.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.