Zone’i Veebiakadeemia: mis see on ja milleks kasulik?

Zone on teada-tuntud kodulehe haldussüsteemide ja Interneti tugiteenuste pakkujana, kuid nende kodulehelt leiab palju muudki väärt infot. Zone’i Veebiakadeemia pakub suures valikus videoloenguid Internetiga seotud teemadel oma ala ekspertidelt ning seda kõike tasuta.

Millest räägitakse?

Kui oled näiteks sisenemas ärimaailma oma esimese e-poega ega tea täpselt, millest ja kuidas alustada, on Zone’i Veebiakadeemia heaks stardiplatvormiks. Siit saad teada, kuidas veebilehte teha, seda turvalisena hoida ning oma äri tulevikus kasvatada.

Veebiakadeemias räägitakse kõigest, mis kuidagipidi on seotud e-teemadega. Alustuseks näiteks veebilehe kujundamisest, selle kiirusest ja muidugi ka sellest, milliseid vigu veebilehe tegemisel vältida.

Laiemate teemade kõrval saab minna kitsamalt süvitsi näiteks SEO maailma, ülevaate sotsiaalmeedia platvormidel turundamisest ning teadmisi müügikunsti telgitagustest.

Kes sõna võtavad?

Veebiakadeemias löövad kaasa oma valdkonna spetsialistid. Turvalisuse teemadel on mitmeid loenguid digiekspert Peeter Marvetilt, digiturunduse osas jagab näpunäiteid Digiagentuur Lavii turundusstrateeg Timo Porval.

Kokku jagab Veebiakadeemias oma praktilisi teadmisi ja kasulikke nippe 19 eksperti, kelle kohta leiad rohkem infot siit. Videoformaadis loenguid on kokku 109 ning kõik need on paraja pikkusega.

Samuti pole siin keerulisi maksuskeeme, mis lasevad ühe video vaadata tasuta ja järgnevate eest küsivad juba raha – kõiki videoloenguid saab vaadata tasuta ning sulle sobival ajal ning koguses.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.