Suur lugu

Geenius maailma suurimal mobiilimessil: mida tootjad tutvustada plaanivad?

Inimesed MWC sissekäigu ees. Foto: Reuters/Scanpix/Albert Gea

Barcelonas on juba esmaspäeval algamas maailma suurim mobiilimess Mobile World Congress, kus mitmed suurfirmad näitavad oma 2017. aasta lipulaevu. Geenius on üritusel ka kohapeal, seega teeme ülevaate, mida loodame sel aastal messil näha.

Samsung

Kahjuks ei plaani Samsung sel aastal MWC raames Galaxy S8 telefoni tutvustada, kuid sellegi poolest saab näha vähemalt ühte Lõuna-Korea ettevõtte uut seadet. Seadmeks, mida Samsung messi raames tutvustada plaanib, on suure tõenäosusega Galaxy Tab S3 tahvelarvuti. Samuti on võimalik, et ettevõte näitab ka TabPro S2 tahvelarvutit ning mõnda uut nutikella.

Samuti on viimasel ajal kuulda olnud ka jutte, nagu plaaniks Samsung MWC raames avaldada esimesed detailid Note 8 nutitelefoni kohta.

LG

Juba mitu nädalat on internetis ringelnud LG uue lipulaeva lekked, mis on maalinud üsna selge pildi sellest, milline LG G6 on. Geenius on leketest juba ka pikemalt kirjutanud.

Lisaks G6 nutiseadmele peaks LG kuulduste kohaselt näitama koostöös Google’iga valminud nutikellasid LG Watch Style ning LG Watch Sport.

Sony

Siiani ei ole Sony plaanide kohta kuigi palju informatsiooni lekkinud, kuid suure tõenäosusega saame näha järge möödunud aastal ilmavalgust näinud X-seeria nutiseadmetele. Samuti on võimalik, et ettevõte näitab ka uut tahvelarvutit ning nutikella, kuid midagi liialt kindlat selle kohta veel kuulda pole olnud.

Huawei

Huawei plaanib MWC raames maailmale näidata Huawei P10 nutiseadet, mille välimus lekkis juba mõnda aega tagasi. Samuti on oodata, et Huawei plaanib esitleda Huawei Watch 2 nutikella.

Nokia

Nokia plaanib MWC raames teha midagi tavatut ning tuua turule tagasi ikoonistaatusesse tõusnud telefoni: Nokia 3310. Siiani teadaoleva informatsiooni kohaselt peaks seade olema ka üsna taskukohane ning maksma 59 eurot. Rohkem infot peaks selguma uue nädala alguses.

Teised

Motorola plaanib maailmale näidata G5 ja G5 Plus nutitelefone, Blackberry näitab nuppudega nutitelefoni ning Microsoft võib sel aastal avalikkuse ette tuua Surface Phone’i.

Lisaks uute seadmete tutvustamisele plaanib Geenius leida messilt huvitavaid ning ebatavalisi esemeid, agaraid Eesti ettevõtteid ning kõike muud huvitavat. Kõik messi raames valminud uudised tunneb Geenius.ee lehel ära “MWC17” tähise järgi.

Hea lugeja, kui leiad, et võiksime millegagi messi ajal kindlasti tutvuda, anna meile sellest teada Gregor.Sibold@geenius.ee e-posti aadressi vahendusel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.