Eesti on väike, igaüks teab seda. Aga me oleme mitmel alal suured. Meil on maailma parimaid kunstnikke, sportlasi, ettevõtjaid, arste ja muidugi tehnoloogiainimesi.

Eestis on mitu tuhat IT-valdkonnas tegutsevat ettevõtet, kus töötab kokku üle 20 000 inimese. Teie oletegi need, kes Eesti IT-edulugu teevad ja veavad ning DigiPRO on Eesti parima tehnoloogiauudiste portaali edasiarendus, mis on just teile mõeldud.

Millest DigiPRO kirjutab?

 • Mis toimub Eesti tehnoloogiafirmades tegelikult?
 • Mille lahedaga on su kolleegid viimasel ajal hakkama saanud?
 • Kus neil on midagi viltu läinud, millest saaks õppida?
 • Kellel läheb väga hästi, kelle käsi käib viimasel ajal kehvemini ja miks?
 • Kes kus töötab?
 • Milliseid nippe on kolleegid nõus omavahel jagama?
 • Kes peaks mida tegema, et Eesti oleks veel võimsam tehnoloogiariik?
 • Millised on järgmised hullud ideed, millega me maailmas eeskuju peaksime näitama, kellelt need tulevad ja kes need teoks teeb?

Need on mõned küsimused, millele me DigiPROd tehes vastuseid proovime otsida.

DigiPRO on olemas selleks, et kajastada Eestis tehnoloogiasektoris toimuvat korralikult, professionaalselt, süstemaatiliselt, huvitavalt ja tõsiselt.

Kuidas DigiPRO sinuni jõuab?

Me teame, et meie lugejatel on kiire, et kõigil on juba praegu liiga palju infot ja et keegi ei taha kulutada oma päevast veel ühte tundi, et lugeda veel ühte portaali. Sellepärast on meie pakkumine lihtne:

 1. Kolm korda nädalas saadame sulle e-postiga uudiskirja
 2. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla
 3. Igas uudiskirjas on lühike meie ajakirjanike kommenteeritud ülevaade viimase paari päeva olulisematest tehnoloogiasündmustest Eestis ja maailmas. Viska pilk peale ja sa tead, et ei maganud midagi olulist maha
 4. Igas uudiskirjas on veel üks väike asi, mis jääb iga kord üllatuseks. One more thing :)

Telli siit DigiPRO uudiskiri endale postkasti:Kui palju DigiPRO maksab?

DigiPRO on tasuline teenus ja maksab igale lugejale 19.90 eurot kuus (pluss käibemaks).

Jah, me teame, et see on kallim, kui mõne teise portaali peatamatu uudistevoog, aga see polegi asja mõte. DigiPRO pole olemas selleks, et matta sind uudiste laviini alla, mis sind ei huvita ja mida sa lugeda ei jõua. DigiPRO proovib kirjutada sulle vähem, aga paremini. Meie kliendid on peamiselt ettevõtted ja olgem ausad, kui sa tegutsed Eestis IT-valdkonnas, siis küsimus pole selles, kas su firma jaksab maksta 19.90 eurot kuus või mitte. Küsimus on selles, kas sa leiad, et tahaksid DigiPRO artikleid lugeda ja uudiskirju saada või mitte. Me teeme kõik endast oleneva, et sa tahaksid.

Praegu on DigiPRO artiklid kõigile tasuta avatud. Lugemiseks liitu uudiskirjaga.

Henrik Roonemaa
Geeniuse vastutav väljaandja

Kes DigiPROd teevad?

Henrik Roonemaa

Henrik Roonemaa

Henrik on Geeniuse asutaja ning Kuku raadio saadete Digitund ja Restart saatejuht. Ta on viimased kakskümmend aastat kajastanud Eesti ajakirjanduses tehnoloogiateemasid.

Hans Lõugas

Hans Lõugas

Hans on Geeniuse kaasasutaja ja tehnoloogiaajakirjanik.

Marii Karell

Marii Karell

Marii on Geeniuse peatoimetaja ja pikaajalise kogemusega ajakirjanik, kes on vedanud telesaateid “Radar” ja “Ringvaade”, lisaks on ta kuulunud mitmete ajakirjade ja ajalehtede toimetustesse.

Martin Mets

Martin Mets

Martin on Geeniuse digiportaali juht. Enne seda oli ta Eesti suurima tehnoloogiaajakirja Digi peatoimetaja.