Asi ametlik: Nothing Phone (2) tuleb müügile juulikuus

Nohting Phone (2) jõuab müügile juulikuus.Foto: Shutterstock

Nothing Phone (1) jõudis turule eelmise aasta 16. juulil ning veel eelmise aasta detsembris teatas ettevõtte tegevjuht Carl Pei, et nii pea ei ole neilt uut telefoni oodata, kuna Nothing keskendub praeguse seadme tarkvara täiustamisele.

Nähtavasti muutis Pei aga meelt ning hakkas juba kaks kuud hiljem uuest seadmest rääkima. Nüüd saime teada, et telefon tuleb müügile juulikuus ja seega järgib ka Nothing hoolimata Pei algsetest väidetest graafikut, mille järgi tuuakse igal aastal müügile uus nutiseade.

Pei teatas hiljuti, et Phone (2) saab Snapdragon 8+ Gen 1 protsessori. Kuigi tegu pole päris selle aasta lipulaevades kasutatava Snapdragon 8 Gen 2 protsessoriga, on 8+ Gen 1 märgatav samm edasi ettevõtte esimese generatsiooni telefoni keskklassiprotsessorist.

Nohting jagas mai algusesuuest seadmest ka pilti, kust on näha, et tootja jätkab endale osaks saanud disainiga. Lisaks on pildil näha iPhone’i omaga sarnast vaigistusnuppu.

Intervjuus Forbesiga teatas Pei, et seade saab suurema, 4700 mAh mahutavausega aku. Phone (1) tuli 4500 mAh akuga. Hinda pole hetkel välja kuulutatud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.