Android

Google avalikustab järgmisel nädalal kaks uut telefoni

6. seeria Pixel telefonid.Foto: Google

Peale kuid kestnud kuulujutte säutsus Google Twitteris, et uued Pixel 6 ja Pixel 6 Pro telefone näeb avalikkus 19. oktoobril.

Seadmete hind on praegu veel teadmata, kuid toetudes varasematele lekitustele ja spekulatsioonidele võivad need maksta Euroopas 649–899 eurot. Odavam saab olema tavaline versioon ning kallim Pro versioon. XDA Developers kirjutab, et sama allikas, kes teadis varasemalt telefonide avalikustamise kuupäeva, kinnitas neile seadmete hinnad ja lisas, et Pixelid lähevad müüki 28. oktoobril.

Uue Pixel seeria ümber on käinud palju sahinat, kuna nähtavasti tuleb telefonidel siiani suurim generatsioonide vaheline muutus. Kuigi praegu ei ole seadmete näitajate kohta kõike teada, avaldas Google Twitteris, et telefonid tulevad kolmes erinevas värvikombinatsioonis. Mõlemal seadmel saab olema uuendatud kaamera ja Pro versioonil on lisaks ka 4x suurendusega telefotolääts. Google lisas, et esimest korda toidab telefone ettevõtte enda Tensor süsteemikiip.

Portaali 9to5Google sõnul on seadmetel nüüd 30W võimsusega laadimine ja IP68 sertifikaat. Portaali andmeil saab Pro versioonil olema 6,7-tolline 120 Hz ekraan ning tavalisel versioonil 6,4-tolline ekraan. Tavalise versiooni ekraani kaadrisagedust ei olnud täpsustatud.

Google avalikustab uued Pixelid 19. oktoobri õhtul kell 20:00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.