Android

Hea diil Samsungilt: vii neile oma vana tipptelefon ja saad tuliuue volditava telefoni peaaegu tasuta

Samsung pakub septembrikuu lõpuni väga head võimalust endale volditav telefon soetada.Foto: Shutterstock

Samsungil käib praegu läbi sideoperaatorite huvitav kampaania, mis on väga hea neile, kel plaanis endale soetada Galaxy Flip4 või Fold4 kokkuvolditav telefon. Nimelt maksab Samsung vana nutitelefoni, nutikella, süle- või tahvelarvuti eest uue seadme ostmisel kahekordse hinna.

See tähendab, et kui Samsung muidu maksaks vana telefoni eest 500 eurot uue seadme ostuks, siis nüüd annavad nad 1000 eurot, et osta Flip4 või Fold4.

Lisaks eelnevale kehtib erinevatele Samsungi seadmetele septembris ka veel täiendav „raha tagasi“ soodustus. See tähendab, et näiteks Galaxy Flip4 100 ja Fold4 seadme eest 150 eurot tagasi. Raha saamiseks tuleb registreerida end uues telefonis Samsung Members kasutajaks ning oodata kuni kuu aega.

Flip4 vana seadme vastu

Kampaania käib läbi Samsungi nii Elisal, Tele2-l kui ka Telial, kuid vaid Telia lehel saab testida, mis su vana seadme hind kampaania raames tuleks.

Kuu aega tagasi testisime erinevaid Eesti telefoni tagasiostu teenuseid ning saame kinnitada, et näiteks Telia ei ole kasutatud seadmete hindu muutnud ega vähendanud.

Flip4 maksab sideoperaatorite juures praegu 1099 eurot ning viies näiteks tagasi oma kolm aastat vana 256 GB salvestusruumiga iPhone 11 Pro, maksab Telia selle eest 295 eurot. See tähendab, et Samsungi kokkuvolditavat telefoni ostes võtab Telia selle hinnast maha 590 eurot. Lisaks sellele kannab Samsung seadme eest tagasi 100 eurot. See tähendab, et uue Flipi eest tuleb kokku maksta 1099-590-100=409 eurot.

Kui aga kliendil on uuem telefon ja tahab värsket, volditavat platvormi testida, siis näiteks Samsung Galaxy S22 Plusi eest maksab Telia 500 eurot. See tuleb korrutada kahega ja koos raha tagastusega saab klient uue seadme ostusks 1100 eurot. Mis tähendab, et 128 GB Flip4 saab lihtsalt vahetada vana seadme vastu.

Või näiteks kui vahetada sisse normaalse kulumisega 128 GB Samsung Galaxy S21 Ultra, siis maksab Telia selle eest 350 eurot. Seega koos Samsungi raha tagastusega saab klient uue seadme ostuks 800 eurot. Väiksema mälumahuga Fold4 maksab 1809 eurot ning seega selle eest tuleks maksta 1009 eurot peale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.