Android

Kasutajad kurdavad: Google Pixel 7 kaameraklaas läheb iseenesest katki, süüdi võivad olla kerged külmakraadid

Pixel 7 ja 7 Pro omanikel on oma seadmetega probleeme.Foto: Shutterstock

Google Pixel 7 on hea Androidiga telefon, millel on olemas kõik vajalik ning mille hind on mõistlik. Nüüd aga näib, et kasutajad on avastanud nii tavalise kui ka Pro-versiooni juures ühe suure disainivea – telefoni kaamera klaas puruneb iseenesest.

Sel teemal tehti Redditisse postitus, kus kirjeldati juhtumeid, kui kasutajatel on kaamera kolmest klaasist üks katki läinud ning enamiku sõnul ei ole nad telefoni ise maha pillanud ega klaasile füüsiliselt viga teinud.

Ühe Twitteri kasutaja sõnul ei leidnud Google tema telefonilt ühtegi kukkumise märki, kuid sellest hoolimata peab ta seadme remondi eest ise maksma ning talle tehti 400-dollariline hinnapakkumine.

Osa telefoniomanike sõnul on probleemi taga äkiline temperatuurimuutus. “Läksin telefoniga 16-kraadisest toast õue, kus oli 2 kraadi külma ning klaas purunes 45 minuti jooksul, see on ilusti seadme töötamistemperatuuri sees ning pole talvel mitte midagi ebatavalist,” säutsub üks Twitteri kasutaja.

Google’i kasutajatingimusi vaadates ilmneb aga, et Pixel 7 ja 7 Pro on tegelikult loodud täisvõimsusel töötama 0 ja 35 soojakraadi vahel ning seadmeid võib hoida temperatuurivahemikus –20 kuni 45 kraadi.

Selline temperatuurivahemik on nutitelefonide turul täiesti tavaline, kuid teiste ettevõtete telefonide kaamera klaasid ei ole siiani külma pärast purunenud. Google ei ole praegu sel teemal midagi öelnud ning pole teada, kas seadmed tehakse garantii korras korda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.