Android

Kohe kohal: Google’i kauaoodatud odavtelefon jõudis Eestis eelmüüki

Pixel 4a on nüüd Eestis eelmüügis.Shutterstock

Google Pixel 4a telefon on nüüd Eestis eelmüügis ja soovijad saavad telefoni ette ära broneerida. Mudelid peaksid päriselt Eestisse saabuma septembri jooksul.

Sideoperaatorid Eestis Google’i telefone ei müü, küll aga tegeleb siinmail ehk kõige aktiivsemalt nende müügiga e-pood nimega Kännukas, kuhu ka Pixel 4a nüüd eelmüüki saabus.

Telefon on eelmüügis hinnaga 429 eurot ja kodulehel on kirjas, et mudelid saabuvad orienteeruvalt septembri keskpaigas. Küll aga täpsustas Kännukas e-poe tegevjuht Tauno Vään, et kuupäev võib edasi lükkuda.

“Vaadates, kuidas ja millal teised Euroopa poed seda telefoni kätte saavad, siis ei julge konkreetset kuupäeva öelda. Võib juhtuda, et need saabuvad septembri lõpus,” möönis ta.

Küll aga märkis Vään, et huvi on Google’i telefoni vastu suur ja ka Eesti leidub palju inimesi, kes seda mudelit pikalt ootanud on.

Pixel 4a on säästuversioon Pixel 4 telefonist. Kõige otsesemaks konkurendiks võib ilmselt pidada iPhone SE-d, kuna kahel telefonil on üsna sarnased näitajad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.