Android

Leke: kas uued Google’i nutitelefonid tulevad täiesti uue kujundusega?

Google Pixel 6 mudeli võimalik uus kujundus

Tänapäeval pole pea ükski suurem telefonitootja kaitstud oma uute mudelite info lekkimise eest meediasse ning paistab, et sarnaselt on käinud ka Google’i käsi. Interneti avarustesse on jõudnud pildid Pixel 6 ning Pixel 6 Pro mudelitest, mis paistavad silma totaalselt muutunud välimuse poolest.

Tuntud lekitaja Jon Possner avalikustas Google’i nutitelefonide uue disaini oma Youtube’i kanalis. Videos näidatud mudelite ilupilt on kokku pandud väidetavalt fotode põhjal, mis on tehtud telefoni prototüübist.

Nagu näha on suurim muudatus seotud tagumiste kaameratega ning näitab kogu tagumist külge katvat horisontaalset kaamerate sensorite riba ülemises osas. Silma hakkavad julged ja kontrasti pakkuvad värvitoonid.

Samuti on üheks uuenduseks kolmanda kaamera sensori lisamine suuremale mudelile. Enam ei leia ka suurema mudeli nimest XL tähist, vaid see on asendatud Pro-ga. Sellega soovitakse tõenäoliselt rõhutada just lisasensori olemasolu, kuid lisaks võib see viidata ka muudele täiendustele, mida väiksem mudel ei paku.

Uue mudeli avalikustamiseni on aga piisavalt kaua aega, kui Google jätkab senist traditsiooni. Selle järgi saab 6. seeria mudeleid näha alles sügisel, septembris või oktoobris.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.