Android

Leke: OnePlus kuulutab täna välja kaks eriti odavat telefoni

OnePlus.Shutterstock

OnePlus on sel aastal vägevas hoos, oktoobriks on juba neli erinevat telefonimudelit turule toodud ja aasta lõpp toob kahe säästutelefoni näol lisa.

Nimelt plaanib OnePlus müüki paisata kaks päris odavat telefoni: OnePlus Nord N10 ja N100, mis maksaksid vastavalt 299 ja 199 eurot. N100 oleks seega läbi ajaloo kõige odavam OnePlusi telefon üldse.

Kui väikesed tiiserid välja arvata, pole OnePlus telefonide kohta midagi kiiksatanud. Ent nagu alati, on olemas usaldusväärsed lekitajad, kes telefonide näitajad ja müügiletulekuajad välja ütlevad. Nii on ka OnePus nende kahe mudeli puhul.

Seega teame juba ette, et N10 mudelil on 90Hz värskendussagedusega 6,49 tolline Full-HD ekraan, 4300mAh aku, 6GB muutmälu ja neli kaamerasensorit: 64MP põhikaamera koos 8MP lainurksensori ja kahe 2MP lisasensoriga. Protsessoriks on tippmudelitest veidi aeglasem Snapdragon 690.

N100 mudelil on 6,55 tolline Full-HD ekraan (küll tavalise 60Hz värskendussagedusega), suurem 5000mAh aku, 4GB muutmälu ja kolm sensorit: 13MP põhikaamera, 2MP makrosensor ja 2MP sensor Bokeh-fotode jaoks. Telefon kasutab säästuprotsessorit Snapdragon 460. Mõlemal telefonil on ka kõrvaklapipesa.

Hetkel pole teada, mis laadimistehnoloogiat need kaks telefoni võimaldavad, kuid teades OnePlusi, siis võib neil siinkohal varuks nii mõnigi üllatus olla.

Kahe mudeli ametlik väljakuulutamine peaks toimuma täna.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.