Android

Leke: Samsung toob S21 mudeliseeria avalikkuse ette juba 2021. jaanuaris

Selline on esimene lekkinud pressifoto Samsung S21 mudelist. Foto: www.voice.com

Rubriiki toetab

Viimasel ajal on üha enam välja tulnud kõlakaid Samsung Galaxy S21 seeria kohta. Uut mudelipõlvkonda võib kuulduste kohaselt oodata juba uue aasta jaanuaris.

Sirgete servadega ekraan

Tuntud lekitaja Evan Blass on avalikustanud väidetavalt esimese ametliku Samsung S21 mudeli foto. Pildi põhjal võib oletada, et Samsung on valmis naasema tavalise ekraani juurde ning ei plaani enam kasutada kumeraid servasid. Sarnast trendi on näha olnud juba mitmel varasemal tippmudeli versioonil – sirgema servaga ekraanid on saanud sellised mudelid nagu Note 20 ja Note 10 Lite enne seda.

Põhimudel peaks saama endale 6,2 tollise diagonaaliga ekraani, samas kui S21+ mudelil on 6,7 tolline ekraan. Muus osas on kuulujuttude kohaselt mudelid identsed, kaasa arvatud sirge ekraanipaneel. S21 Ultra jätkab aga Samungi puhul juba tavaliseks saanud kumerate servade trendi.

Samsung S21 tagumine pool võib saada uutmoodi välimuse.

Uus kaamerate kujundus

Pilke on püüdnud ka S21 seeria uus tagumise osa välimus. Tavapärase väljaulatuva kaamerakühmu asemel on see nihutatud täiesti tagumise osa serva, mis erineb praegu levinud disainitrendidest.

Sarnaselt eelmisele aastale võib oodata kolme erinevat mudelit, kus Ultra on kõige tipus. Seda on näha ka kaameratest, sest tippmudelile on neid sellel korral ette nähtud lausa viis, samas kui kahel lahjemal mudelil on neid kolm.

S21 ja S21+ mudelitel on kuulduste kohaselt 12 Mpx põhikaamera, 64 Mpx ülilainurk kaamera ja 64 Mpx telefoto kaamera kolmekordse hübriidsuumiga.

S21 Ultra mudelilt võib eeldatavalt leida 108 Mpx põhikaamera, 12 Mpx ülilainurk kaamera, 10 Mpx telefoto sensori, mis võimaldab kolmekordset suumi ja 10 Mpx kaamera, mis on varustatud 10 kordse periskoopse suumisüsteemiga. Lisaks on veel eraldi teravussensor.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.