Android

Lekitaja: Google tahab enda esimest volditavat telefoni müüa Samsungi omadest odavamalt

Vahepeal spekuleeriti, et Google lõpetas oma volditava telefoni arendamise, kuid nüüd tundub, et ettevõte on endiselt asja kallal.Foto: Shutterstock

Google’i oma volditava telefoni kohta on kõlakaid kuulda juba mõnda aega. Kirjutasime hiljuti sellest, et seadet märgati esimest korda Geekbenchis.

Portaal 9to5Google andis teada, et üks varasemalt Pixel telefonide teemadel usaldusväärseks osutunud allikas ütles neile, et uue seadme nimeks saab Pixel Notepad, kuid varasemalt arutati ka nime Logbook. Ta lisas, et enne poelettidele jõudmist võib see muidugi veel muutuda.

Lisaks sellele ütles ta, et Pixel Notepad hakkab maksma vähem kui 1600 eurone Z Fold 3. Võrdluseks võib tuua Samsungi esimese generatsiooni Z Fold telefoni, mis maksis välja tulles umbes 2100 eurot.

Seadme kättesaadavus tuleb limiteeritud ning meenutab Pixel 4a müügile tulekut. 4a tuli Ameerika Ühendriikide poelettidele 2020. aastal ning jõudis alles hiljem mujal maailmas müügile.

Kuna Google’il puudub siin piirkonnas huvi oma telefone müüa, siis tuleb Eestis tõenäoliselt arvestada paarisaja eurose juurdehindlusega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.