Lekked: mida oodata sügisel poelettidele saabuvast Google Pixel 8 seeriast?

Google'i uued telefonid peaks avalikkuse ette jõudma sel sügisel.Foto: Shutterstock

Google peaks uued Pixel 8 ja Pixel 8 Pro telefonid avalikustama selle aasta oktoobrikuus. Kuigi ettevõte ei ole kummagi seadme kohta midagi ametlikku öelnud, on meil lekete ja spekulatsioonide baasil päris hea eeldus sellest, milliseid telefone oodata.

Ühe lekke põhjal saavad Pixel 8 ja 8 Pro eelmise generatsiooniga võrreldes peale Tensor G3 kiibi ka muid edasiminekuid. Portaali Android Authority sõnul saab tavaline versioon seadmest 24-vatise juhtmega laadimise ja 8 Pro 27-vatise juhtmega laadimise.

Eelmise aasta Pixel telefonidel olid need numbrid vastavalt 20 ja 23 W. Küll aga ei muutu seadmete juhtmevaba laadimise võimsus ning see on endiselt 20 W tavalisel versioonil ja 23 W Pro versioonil.

Google Pixel 8 Pro. Foto: OnLeaks X Smartprix

Lekke järgi peaks Pixel 8 tulema 4485 mAh akuga ja Pixel 8 Pro 4950 mAh akuga. Jällegi, teeks mõlemad versioonid seega väikese edasimineku.

Google on viimased kaks aastat hoidnud Pixelite kaamerad suuremate muutusteta, kuid ühe teise spekulatsiooni andmetel muutub see Pixel 8 seeriaga ning mõlemate seadmete kaamerad saavad märgatavaid uuendusi.

Kui Pixel 6 Pro ja 7 Pro tulid Isocell GN1 põhikaameraga, siis Pixel 8 seeria seadmed peaks saama Isocell GN2 põhikaamera, mis suudab paremini valgust töödelda ja salvestada 8K resolutsioonil videot 30 kaadrit sekundis. Lisaks peaks selle lekke kohaselt 8 Pro saama 64 Mpx lainurk kaamera.

Google Pixel 8. Foto: OnLeaks X MySmartPrice

Tavaline Pixel 8 saab samuti Isocell GN2 põhikaamera, kuid kõik muu riistvara peaks eelmise generatsiooniga võrreldes samaks jääma.

Viimaks saab WinFuture’i sõnul tavaline Pixel 8 8 GB vahemälu ja Pixel 8 Pro 12 GB vahemälu. Uuendusi saavad ka seadmete ekraanid ning Pixel 8 peaks tulema 6,17-tollise ekraaniga, millel on 1400-nitine maksimaalne eredus.

Pixel 8 Pro ekraan on selle spekulatsiooni järgi 6,7-tollise diagonaaliga ning 1600-nitise maksimaalse eredusega ja mõlemad paneelid saavad varieeruva kaadrisageduse, mis on maksimaalselt 120 Hz.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.