Android

Lekkinud andmete põhjal plaanib OnePlus suve lõpuks välja tuua kuus uut telefonimudelit

OnePlusil tunduvad olevat käed tööd täis, sest äsja lekkinud andmete põhjal on neilt oodata lähima viie-kuue kuu jooksul kuute uut nutitelefoni mudelit.

Sama info pärineb kahest erinevast allikast ning selle põhjal on oodata nii uusi keskklassi telefone kui ka tippmudeleid.

Kõige esimesena on nimekirjas tippseeria mudel OnePlus 10 Pro, mille avalikustamine peaks juhtuma veel käesoleval kuul. Edasi liigub järjekord Nord CE 2 Lite mudelini, mille avalikustamine jääb aprilli ning aprillis-mais peaksid kasutajad nägema ka Nord 2T mudelit.

Mais on OnePlus 10R mudeli avalikustamine ning sealt edasi juulis Nord 3 mudeli kord. Viimast nimetatakse lekkes ka Nord Pro mudeli nimega, sarnaselt in kirjeldatud ka OnePlus 1o Ultra mudelit 10 Pro Plus nimega. See peaks turule jõudma millalgi kolmanda kvartali lõpus.

Tasub tähele panna, et mõned neist mudelitest võivad olla ka kindlatele turgudele mõeldud variandid. Näiteks OnePlus 9R mudel on saadaval ainult India turul, seega võib eeldada sama ka nimekirjas oleva 10R mudeli puhul.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.