Android

OnePlus tõi välja uue telefoni, mida keegi osta ei saa

Sarnaselt eelmisele aastale tõi OnePlus ka sellel aastal välja ideemudeli, mille tagumine osa muudab värvi vastavalt telefoniga tehtavatele tegevustele. Tegu on OnePlus 8T Concept ainueksemplariga, mida soetada pole võimalik.

Kui eelmisel aastal tutvustatud mudel Concept One puhul kasutati spetsiaalset klaasi kaamera sensorite peitmiseks, siis sellel aastal on samm edasi astutud.

Uus kontseptsioon kannab nime ECMF (Electronic Color, Material and Finish) ning kujutab endast värvimuutvat klaaskatet, mis sisaldab metallioksiide. Elektripinge muutumisel värvub telefoni tagumine pool tumesinisest helehalliks. Lahendus kasutab mmWave tehnoloogiat, mille abil elektromagneetilise laineid vastu võetakse ja töödeldake.

Selline kontseptsioon võimaldab näiteks teavituse vastuvõtmisel tagumisel poolel värvi muuta, et kasutajat teavitada. Viimane saab aga omakorda käeviipe abil näiteks sissetuleva kõne kas vastu võtta või katkestada.

Teise variandina saab sellise lahendusega näiteks hingamisharjutusi teha kuna tagumisele poolele peale hingates ja sisse hingates muudab see värvi.

Mida veel selline kontseptsioon teha võimaldab, saad vaadata siit videost:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.