Peagi avalikustatakse Motorola värske volditav telefon: mida see endas peidab?

Motorola uus kokkuvolditav telefon peaks selline välja nägema.Foto: EVleaks

Motorola kinnitas hiljuti, et toob sel aastal turule uue volditava telefoni ning viimasel ajal on seadme kohta ka infot lekkinud. Nüüd jõudis meieni pilt seadme väidetavate näitajatega.

Razr 40 Ultra on lekete kohaselt Samsung Galaxy Flip4-ga sarnane, kuid näitajate järgi on seadme tagaküljel 3,6-tolline pOLED-paneel, millel on 144 Hz kaadrisagedus.

Kui leke vastab tõele, võib sellest ebatavalisest välisest ekraanist saada seadme üks müügiartikleid. Flip4 tuleb näiteks palju väiksema, 1,9-tollise välise ekraaniga.

Lekkinud pildi kohaselt on seadmel lahtivoldituna 6,9-tolline pOLED-ekraan ning Snapdragon 8 Plus Gen 1 protsessor. Sama kiipi kasutavad praegu ka Samsungi lipulaevad ning Motorola oma telefonis Razr.

Muus osas on seadmel taga 12 ja 13 Mpx kaamerad ning 32 Mpx kaamera ees selfide jaoks. Lisaks on Rarz 40 Ultral 8 GB vahemälu ning 256 GB salvestusruumi.

Motorola kinnitas hiljuti, et telefon avalikustatakse 1. juunil, ning seega peaks me natukese aja pärast saama teada ka seadme hinna.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.