Pettumus: Samsungi uute volditavate hinnad võivad tulla oodatust suuremad

Uued volditavad võivad tulla eelmistest kallimad.Foto: Shutterstock

Samsungi uus Flip volditav peaks tooma eelkäijaga võrreldes kaasa mitmeid täiustusi, näiteks parema disaini, väiksema voldi kahe ekraanipoole vahel, suurema aku ja võimsama kaamera. Nüüd selgus aga, et koos nende uuendustega võib kaasneda ka kopsakam hind.

Kahe maineka lekitaja sõnul jõuab 256 GB versioon Flip6-st müügile Ameerika Ühendriikides 1099 dollari eest ning 512 GB salvestusruumiga variant 1219 dollari eest. 5. generatsiooni Flipid olid mõlemad vastavalt 100 dollari jagu odavamad.

Paarist spekulatsioonist on näha, et Euroopas tuleb samuti uus Flip 100 euro võrra eelkäijast kallim. Sama kohtlemise peaks lekete põhjal saama ka Galaxy Fold6, mille baasversiooni hind algab USA-s 1899 dollarist. Seda on samuti 100 dollari jagu eelmisest generatsioonist rohkem ning sama hinnatõus peaks tulema ka Euroopas.

5. generatsiooni volditavate alghindu kõrvutades tuleks seega Flip6 müügile 1299-eurose hinnaga ja Fold6 2009-eurose alghinnaga. Samsung peaks uued telefonid avalikustama 10. juulil toimuval pressiüritusel ning siis saame teada, kas need ennustused peavad paika.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.