Android

Samsungi targad vidinad pole kõigi uute telefonide peal saadaval

Samsungi uusimatel kokkuvolditavatel telefonidel on targad vidinad puudu.Foto: Shutterstock

Koos Galaxy S22 seeriaga näitas Samsung maailmale ka oma uusimat One UI 4.1 operatsioonisüsteemi. Vahetult peale uute telefonide turule jõudmist hakkas uuendus saabuma ka vanemate kõrg- ja keskklassi telefonideni.

Kui Galaxy S21 seeria uuendus tundub suuresti identne S22 seeria omaga, siis osadel telefonidel ei tule siiski kaasa kõik need funktsioonid, mis Samsungi uusimal lipulaeval.

Targad vidinad puuduvad Portaali SamMobile sõnul näiteks Galaxy A52 5G telefonil ja ka Z Fold3 ning Z Flip3 seadmetel.

Kuna Galaxy A52 5G on kesklassi seade, siis võiks arvata, et ehk tahab ettevõte tarku widgeteid hoida vaid oma lipulaevade jaoks. See aga ei selgita asjaolu, et firma ühed kallimad volditavad seadmed on praegu ilma uue funktsioonita.

Vidinad on lisad, millega saab Androidi töölauale reaalajas kuvada andmeid nagu ilmateade, kellaaeg ja palju muud. Targad vidinad annavad kasutajale aga võimaluse kombineerida mitu vidinat ühe suure sisse ning hoida nii töölaua ruumi kokku.

Praegu ei ole teada, kas targad vidinad tulevad volditavate ja keskklassi telefonide peale. On võimalus, et tegu on lihtsalt väikese hilinemisega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.