Android

Samsungil on Android 12-ga nii suured probleemid, et pidi uuendused peatama

Samsung hakkas Android 12 uuendust välja saatma novembris.Foto: Shutterstock

Kirjutasime ennist sellest, mis telefonidel on oodata uuendust operatsioonisüsteemile Android 12. Nimekirjas oli üks prominentne uuendaja Samsung, kuid osadel inimestel olid uuendusega probleemid.

Samsungi Korea foorumist selgus nüüd, et One UI 4.0 uuenduse väljasaatmine on mitmetel põhjustel peatatud. Osadel Samsungitel on probleeme Android 12-e ja Google Play teenuste omavahelise ühildumisega. 

Postituses oli ka kirjas, et Google tegeleb probleemiga ning kohe ,kui mured lahendatud, hakkab Samsung uuendust uuesti välja saatma.

Osadel Samungi telefonidel oli One UI 4.0-ga nii suured probleemid, et telefonid jäid recovery menüüsse kinni ning osad seadmed muutusid kogunisti “tellisteks” (bricked).

Uuendus ei ole telefonide jaoks väga suur edasiminek, kuna paljud tulevad funktsioonid on juba näiteks Pixel telefonidel olemas, kirjutas 9to5Google. Samsungile toob One UI 4.0 uuendusi nagu Dynamic Color Theming, privaatsuse armatuurlaud, RAM plus, parem galerii rakendus ning muid uusi funktsioone.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.