Android

Tuntud Hiina telefonitootja siseneb Eesti turule, poodidesse jõuavad mudelid juba septembris

Realme siseneb Eesti turule. Fotol Realme X50.Shutterstock

Hiina telefonitootja Realme on leidnud Baltikumis ametliku edasimüüja, kelle sõnul peaks telefonid sideoperaatorite poelettidele jõudma juba üsna pea.

Realme edasimüüjaks saab Lätis baseeruv ettevõte nimega Elko, kes omakorda poodide ja telekomidega lepingud sõlmib, et sinna tooted müügila tuua.

Esimesed seadmed peaks müügile jõudma septembris. Baltikumi tootevalikusse kuuluvad järgmised mudeleid: Realme 6; Realme 6 Pro; Realme X3, Realme X50 Pro ja Realme X50, küll aga märgitakse, et Realme tootevalikut on võimalik laiendada ka nutikellade, kõrvaklappide ja telerite peale.

Elko Grupa AS turundusjuhi Mara Skudra täpsustas Geeniusele, et Realme telefonid jõuavad kindlasti ka suurte sideoperaatorite tootevalikusse, sest mudelite müük on Aasias ja mujal Euroopas väga edukas olnud.

Skudra sõnul on küll teised poed juba Realme tooteid mõnda aega müünud, kuid seda vabaturu põhimõttel ehk ametliku edasimüüja toeta. “Realme toodete levitajana tagame selle, et Eesti tarbijad saavad ostes seadmetele ka ametliku garantiitoe, mida teistes poodides seni Realme toodete puhul on piiratud olnud,” sõnas ta.

Realme on Hiina elektroonitootja, mis alustas 2010. aastal Oppo sõsarbrändina. Tänaseks on Realme saanud isesseisvaks telefonitootjaks, kuigi nii Oppo kui ka Realme kuuluvad sama emafirma alla.

Realme on tuntud just eelkõige telefonide poolest, mis on näitajate poolest tugevad, kuid siiski taskukohase hinnaga. Eeltoodud nimekirjast kõige kallim telefon Realme X50 Pro maksab näiteks tippmudeli näitajatest olenemata umbes 600 eurot, mis on selles segmendis päris hea hind.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.