Apple

3 suurt asja, mida Apple’i homselt tooteürituselt oodata

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Juba homme õhtul toimub Apple’i üllatusüritus, kus firma näitab kõike seda, mis septembris toimunud iPhone’i ürituse ajaks valmis ei saanud või millega ei soovitud iPhone’iga võidelda. Seega, mida uut näha saab?

iPadid

Kõige suurema tõenäosusega saab homme näha kahte uut iPadi, mis läbivad sarnase muutuse, kui iPhone aasta eest. See tähendab, et ekraani ümbritsevad ääred muutuvad väiksemaks ja sellest tulenevalt muutuvad ekraanid suuremaks. Samuti jäävad need ilma sõrmejäljelugejast ja selle asemel tuleb kasutada näotuvastust.

Kuulduste kohaselt saab näha 11- ja 12,9-tollist iPadi.

Uuendusena tuleb ka see, et uued seadmed peaks saama USB-C liidese, mis lubaks sama laadijaga laadida nii MacBooke kui ka iPade. The Verge märgib ka võimalust, et seade saab uue Apple’i graafikaprotsessori.

Uus MacBook Air

Uut MacBook Airi on oodatud juba pikka aega, kuna praegune mudel on kinni 2015. aastast. Kuulduste kohaselt saab homme aga Air lõpuks järje. See peaks endiselt tulema 13-tollise ekraaniga, mis peaks olema muutunud aga oluliselt teravamaks. Samuti peaks märgatavalt paremaks muutuma seadme riistvara.

Suuresti on uus Air aga üllatus, mille kohta liialt palju andmeid lekkinud pole.

Mac Mini

Uuenduse peaks saama ka Mac Mini, mida Apple uuendas viimati 2014. aastal. Uus Mini peaks tulema märksa võimsam ning olema rohkem suunatud professionaalidele, kui Mini eelmine mudel.

Lisaks sellele võib Apple kuulutada välja uuendused juba olemasolevatele seadmetele, näiteks kiiremad protsessorid. Samuti võib näha mõnd üllatusseadet, näiteks kuulda uut infot Mac Pro kohta.

Geenius teeb homme õhtul üritusest ka otseblogi. Üritus algab kell 16:00 Eesti aja järgi.

Märksõnad:

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.