Apple

5 Apple’i äppidesse peidetud kasulikku funktsiooni, mida sa varem kasutanud pole

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Tavaliselt kasutame me telefonirakendusi mingite kindlate toimingute jaoks ega süvene väga sellesse, kas ja kuidas üks või teine rakendus lisafunktsioone pakub. Jagame mõned näpunäited, mis huvitavaid võimalusi iOS-i vaikerakendused pakuvad.

Skaneeri dokumente ilma lisarakenduseta

Kel vajalik tihti dokumente skaneerida, ei pea selleks kasutama eraldi rakendust. Selline funktsioon on juba sisse ehitatud märkmete rakendusse Notes.

Rakenduses avanevad “+” ikooni alt erinevad võimalused dokumentide üles laadimiseks ning nende seast leiad ka võimaluse neid sisse skaneerida.

Lisa piltidele filtrid

Kaamera rakendusel on mitmeid lisavõimalusi ning üheks nendest on ka filtrite lisamine. Nii saad pildid elavamaks ja huvitamaks muuta, kui nad muidu on, kasutamata selleks eraldi rakendusi.

Kaamera äpis olles saad neid näha ja vahetada ülemisel reas kõige parempoolse ikooni kaudu.

Mine magama õigel ajal kellarakendusega

Sisseehitatud kellarakendusel on mugav funktsioon, mis aitab sul õigel aja magama minna.

“Bedtime” menüü valikust alumisel ribal saad määrata aja, millal sa tavaliselt hommikuti ärkad ning kaua magada tahad. Rakendus määrab selle järgi aja, millal sa peaksid voodisse minema ning tuletab sulle seda igal korral meelde.

Kasuta telefon loodina

Kompassi rakendusest leiavad kasutajad ka loodi. Selle jaoks pole tarvis teha muud, kui rakenduses näpuga üle ekraani vasakule tõmmata ning paremalt poolt ilmubki lood.

Numbrite kustutamine viipega

Kalkulaatori kasutamisel on päris tüütu iga liigutuse tegemiseks eraldi klahve klõbistada. Selle jaoks, et numbreid kiiremini kustutada, võimaldab rakendus aga tehte real viipega paremale või vasakule neid ühekaup kustutada.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.