5 kasulikku lukustustekraani vidinat, mida iPhone’il kasutada

Rubriiki toetab

Apple tutvustas hiljuti iOS 16 operatsioonisüsteemi uuendust, mis võimaldab lukustuekraanile lisadad erinevaid vidinaid. Lisaks Apple’i enda rakendustele pakuvad kasulikke vidinaid ka teiste rakenduste loojad. 

Launcher

Launcher on võimekas vahend, mille abil saad luua otseteid lukustusekraanile. Lisaks rakendustele saad seda teha ka erinevate ülesannete jaoks, näiteks mingi konkreetse tegevuse jaoks oma valitud rakenduses.

Mugava võimalusena saad lisada kiirteid kontaktidele helistamiseks. Kuigi tegu on tasuta rakendusega, on paljud funktsioonid tasulised.

Lock Screen Icon Widget

Kui sa tahad, et lukustusekraani ikoonid oleksid lihtsalt ilusad, siis selle pika nimega rakendus on just sulle. Kataloogist leiad pea 4000 erinevat ikooni, mida ekraanile lisada. 

Praktilise poole pealt saad luua ka otseteid, mis kindla rakendude avavad. Samuti saad lisada Messages rakenduse kontaktide otseteid.

MyWeather – 10-Day Forecast

Kui oled Apple’i enda ilmarakendusest tüdinenud, siis MyWeatheri abil saad oma lukustusekraanile värske ilme luua. 

Vidinaid on nii suuri kui ka väikeseid ja võimalusega kuvada ühe päeva temperatuure või ka pikemalt. 

Overcast

Taskuhäälingute fännid saavad kasutada Overcast nimelist rakendust, millel on nüüd ka lukustusekraani vidinad saadaval. 

Suurema puhul on võimalik saada ülevaade pooleliolevatest osadest ning uutest lisandunud episoodidest. Väiksema valikuga saad aga rakenduste lukustusekraanilt kiirelt avada.

Parcel

Kui soovid mugavat ülevaadet oma saabuvate pakkide kohta, siis Parcel nimeline rakendust on selleks hea abimees. Rakenduse kasutamiseks tuleb küll natuke vaeva näha ja käsitsi lisada pakkide jälgimiskoodid. Sealt edasi on aga elu lihtne – lukustusekraanil kuvatakse paki viimast staatust, väikese vidina kaudu saad aga rakenduse otse avada.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.