Apple

Ainulaadne pakkumine: nüüd saad soetada luksusliku iPhone 12 mudeli, millel kaameraid pole

Ilma tagumise kaamerata iPhone 12 mudel on kallis, aga unikaalne. Foto: www.caviar.global

Rubriiki toetab

Tuntud Venemaa luksusbränd Caviar on läinud taaskord uute iPhone mudelite kallale ning pakub lisaks tavapärastele ülekullatud versioonidele nüüd ka selliseid mudeleid, kus tagumiselt poolelt on kaamerad täiesti eemaldatud.

Stealth nimelist versiooni saab soetada kahes versioonis, millest üks on üle kullatud. Mõlema puhul on tavaline klaasist tagumine paneel asendatud titaanist variandiga. Eriversioonid on saadaval nii iPhone 12 Pro kui ka Pro Max mudelitest.

Lisaks tagumiste kaamerate kaotamisele on ka esimene kaamera lahti ühendatud. Näotuvastus toimib aga endiselt, kuna see kasutab infrapuna kaamerat.

Kogu asja mõte on Caviari enda sõnul tagada kasutaja privaatsus ning anda kindlustunnet, et keegi võõras ei saa kaamerapilti üle võtta.

Muidugi ei tule selline luksus odavalt. Titaanist mudeli eest tuleb oma kukrut kergendada 4990 dollari võrra ning kuldse versiooni eest peab välja käima 5520 dollarit.

Kuna tegu on eriversiooniga, siis on mõlemat mudelit saadaval piiratud koguses – 99 tükki. Seega huvilised peavad kiirustama!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.