Apple

AirPods Pro 2 kõrvaklapid võivad saada võimekuse südamelööke lugeda

Allikas: www.52audio.com

Rubriiki toetab

Värske lekke kohaselt on AirPods Pro 2 kõrvaklappidele oodata mitmeid uusi funktsioone ja täiendusi, nende seas ka spetsiaalse sensori olemasolu, mis aitab südamelööke lugeda.

Allikas: www.52audio.com

Info pärineb veebilehelt 52Audio, kes kogutud info põhjal on valmis teinud ka uute klappide renderdused. Nende põhjal ei erine uue põlvkonna klapid suurel määral vanadest, samuti säilivad ka survetundlikud nupud.

Kõige suurema uuendusena on oodata täiendatud H1 kiipi, mis lisab võimsust ning võime ise vastavalt välistele oludele mürasummutust tekitada. Uutel klappidel peaks olema ka Find My otsingufunktsioon, et klappide asukohta tuvastada ja jälgida. Samuti on selleks tarbeks lisatud laadimiskarbile ka eraldi kõlar, et saaks asukohta tuvastada.

Allikas: www.52audio.com

Väidetavalt on uutel klappidel ka parem helikvaliteet ning neid saab kasutada ka kuuldeaparaadina. Ka selle funktsiooni puhul kasutatakse karpi integreeritud kõlarit, millest saadud heli töödeldakse ning esitatakse võimendatult läbi klappide.

Viimase uuendusena võivad AirPods Pro 2 klapid olla ühed esimestest nutividinatest Apple’i valikus, mis endale USB-C standardile vastava ühenduse saavad.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.