Apple

Apple hakkas müüma liitreaalsusega toimivat mängukaru

Rubriiki toetab

Apple tutvustas koos uue iOS 11-ga ka uut liitreaalsuse tehnoloogiat, mida põnevatel viisidel proovida. USA idufirma Seedling ongi nüüd turule toonud mängukaru, millega saab mängida liitreaalsuse vahendusel.

Üllatuslikult ei ole tegu kõrgtehnoloogiat täis topitud mänguasjaga, vaid täiesti tavalise pehme kaisukaruga – karu seest ei leia ühtegi akut, sensorit ega andurit. Liitreaalsust aitavad kogeda hoopis kaasasolevad mänguvahendid, tänu millele on võimalik ekraanile kuvada karu skelett ja siseorganid. Lastel on võimalik oma oskuseid proovile panna kasutades stetoskoopi, kraadiklaasi ja muid sääraseid abivahendeid. Karu aidates ja talle abi andes kasvab tema õnnetunne ja seeläbi on võimalik uusi ja põnevaid ülesandeid rakenduses avada.

Lastele mõeldud mänguvahend toimib koos vastava rakendusega iPhone’i telefonides ja iPadi tahvelarvutites, komplektis on ka puidust mänguvahendid. Uus mänguasi on saadaval eksklusiivselt Apple’i poodides ja nende e-poes valitud riikides 60 dollari eest. Kas mänguvahend ka Eestis müüki jõuab, pole hetkel teada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.