Apple

Apple jagas välja selle aasta parimate rakenduste disainiauhinnad

Rubriiki toetab

Nii nagu igal aastal, pärjas Apple ka äsja toimunud arendajate konverentsi raames parimate rakenduste tegijaid. Kokku tunnustati kaheksat erinevat rakendust ning koore riisusid iPadile mõeldud äpid.

Shapr 3D (iPad)

Kui seni on CAD failid on enamasti arvutite pärusmaa, siis Shapr 3D võimaldab faile avada ning töödelda edukalt ka iPadil. See oskab avada erinevat tüüpi CAD faile ning võimaldab rakendust kasutada koos Apple Pencil puutepliiatsiga.

Looom (iPad)

Tegu on iPadile mõeldud rakendusega, kus on kasutatud julget disaini juhtnuppude ja välimuse kujundamisel. Intuitiivne liides võimaldab kasutada rakendust nii professionaalidel kui ka algajatel ning kasutada ka puutepliiatsi erinevaid võimalusi.

StaffPad (iPad)

Spetsiaalselt muusikutele ja heliloojatele mõeldud rakendus aitab käsikirjas paberile kirjutatud noodid digitaalselt salvestada. Taaskord on tegu iPadile mõeldud rakendusega, mis oskab mugavalt toimetada ka  Apple’i puutepliiatsi abil.

Darkroom (iPad/iPhone)

Tegu on video- ja fototöötluse rakendusega, mis pälvis kiitust kasutajasõbralikkuse ja lihtsuse eest. Samuti on rakenduse juures oskuslikust ära kasutatud Apple’i foto ja kaameratele mõeldud API-sid.

Song of Bloom (iPad/iPhone)

Song of Bloom on mäng, kus kasutatakse mõistatuste lahendamiseks fantaasiarikkaid ja ootamatuid väljundeid.

Sayonara Wild Hearts (iPad/iPhone/Mac/AppleTV)

Tegu on fantaasiamänguga, kus peamine rõhk on pööratud kaunile visuaalile, mida täiendab esmaklassiline taustamuusika. Mootorrattaga kihutades, rulaga sõites või tantsulahingutes osaledes saab igaüks omapärase mängukogemuse osaliseks.

Where Cards Fall (iPad/iPhone/Mac/AppleTV)

Selles kaardimängus tuleb ehitada kaardimaju, et ühelt tasemelt teisel liikuda. Iga tase moodustab aga mälestuse peaosalise mälust ning taseme edukas lõpetamine aitab kokku panna ja meelde tuletada tähtsaid sündmusi tema minevikust.

Sky: Children of the Light (iPad/iPhone)

Kui tavaliselt nõuavad mängud kiireid liigutusi ja teiste alistamist, siis siin mängus on rõhk koostöö tegemisel teistega ning õilsate hingede päästmisel. Kauni kujundusega mäng on nii kaasahaarav kui ka visuaalselt nauditav.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.