Apple

Apple jälgib hoolega, et rakendusesisesed ostud ei oleks ülehinnatud

Rubriiki toetab

Kuigi Apple eesmärk on App Store’i rakendustepoega kasumit teenida, siis puhtalt raha peal päris väljas ei olda. Seda tõestab hiljuti 9to5mac tehnikaportaali valdusesse sattunud kiri, kus arendaja rakendus lükati poe nimekirjast tagasi, kuna äpisiseste ostude eest nõuti ebaproportsionaalselt suuri summasid.

Veebileht kirjutab, et kirja sisus viidatakse liialt kõrgetele hindadele rakenduses olevate teenuste ja lisatoodete ostmiseks, mis ei ole kooskõlas kasutajatele pakutava sisu kvaliteedi ning mahuga.

Taolised rakendused lükatakse tagasi, kuid Apple annab arendajatele võimaluse oma hinnastamispoliitika üle vaadata ning korrigeeritud variant uuesti esitada. Siiski hoiatatakse äpi esitajat, et uus läbivaatus võib eelmisest kauem aega võtta.

Rakenduste ja teenuste pakkumine on Apple’i jaoks üha tähtsam äri, mille kaudu aina suurem osa oma tulust teenitakse. Näib, et USA tehnoloogiahiid võtab klientide heaolu tõsiselt ning kureerib aktiivselt rakenduste poodi laetavat sisu, et võimalikult kvaliteetset teenust kasutajatele pakkuda.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.